Bil. Nama Jawatan/Gred
 1 Nekmah Abdullah

Ketua Pegawai Tadbir, N44

Nekmah.Abdullah@sabah.gov.my

 2 Jurianah Binti Juti

Pegawai Tadbir, N41

Jurianah.Juti@sabah.gov.my

Morris Jeseus

Penolong Pegawai Tadbir, N27

Morris.Jeseus@sabah.gov.my

 4 John Leong @ Suhaimi Bin Abd Ghani

Penolong Pegawai Tadbir, N27

Suhaimi.AbdGhani@sabah.gov.my

5 Leo Guat Lian

Pembantu Setiausaha Pejabat, N22

GuatLian.Leo@sabah.gov.my

6 Abas Arifin

Pembantu Tadbir (P/O), N22

Abas.Arifin@sabah.gov.my

7 Hasnah Binti Siamit

Pembantu Tadbir (P/O), N22

Hasnah.Siamit@sabah.gov.my

8 Ester Paul

Pembantu Tadbir (P/O), N22

Ester.Paul@sabah.gov.my

9 Mervyn David Edick @ Edward

Pembantu Tadbir (P/O), N22

Mervyn.Edick@sabah.gov.my

10 Lailah Binti Awang

Pembantu Tadbir (P/O), N22

Lailah.Awang@sabah.gov.my

11 Wan Razimah Bte Manap

Pembantu Tadbir (P/O), N17

Wanrazimah.Manap@sabah.gov.my

12 Sanita Sugiak

Pembantu Tadbir (P/O), N17

Sanita.Sugiak@sabah.gov.my

13 Rozaimah Binti Jalal

Pembantu Tadbir (P/O), N17

Rozaimah.Jalal@sabah.gov.my

14 Nursuraya Binti Ali Hassan

Pembantu Tadbir (P/O), N17

Nursuraya.Alihassan@sabah.gov.my

15 Jamian Dom

Pegawai Khidmat Pelanggan, N17

Jamian.Dom@sabah.gov.my

16 Jamilah Binti Maaruf

Pegawai Khidmat Pelanggan, N17

Jamilah.Maaruf@sabah.gov.my

17 Waslina Noor Binti Japri

Pembantu Tadbir Rendah (Jurutaip), N11

WaslinaNoor.Japri@sabah.gov.my

18 Yunus Bin Rashid

Pemandu Kenderaan, R3

Yunus.Rashid@sabah.gov.my

19 Gintanau @ Harry Bin Linggob

Pembantu Am Pejabat, N1

Gintanau.Linggob@sabah.gov.my

20 Juliah @ Julianah Binti Liman

Pekerja Awam, R1

Juliah.Liman@sabah.gov.my

21 Norainie Binti Tajuddin

Pekerja Awam, R1

Norainie.Tajuddin@sabah.gov.my

22 Rosnani Binti Muksin

Pekerja Awam, R1

Rosnani.Muksin@sabah.gov.my

23 Jasri Bin Mustapa

Pekerja Awam, R1

Jasri.Mustapa@sabah.gov.my

24 Oliver Molison

Pekerja Awam, R1

Oliver.Molison@sabah.gov.my