STESEN TG.ARU

BIL

NAMA

JAWATAN

01.

AG ZAINUDIN BIN AG MATUSIN

PENGUASA LALULINTAS N.41

AgZainudin.AgMatusin@sabah.gov.my

02.

HASNITA BINTI NOORZAIN

PEN. PENGUASA LALULINTAS N.27

Hasnita.Noorzain@sabah.gov.my

03.

ALI HUSSAIN BIN MATNOOR

PEM.TADBIR (P/O) N.22 (KUP)

(Ketua Stesen Penumpang Tg.Aru)

AliHussain.Matnoor@sabah.gov.my

04.

JOHN BIN ALEX ANNOI

PEM TADBIR (P/O) N.22 (KUP)

(Ketua Stesen Terminal Muatan Tg.Aru)

John.AlexAnnoi@sabah.gov.my

05.

STEPHEN JAMES

PEM.TADBIR (P/O) N.22 (KUP)

Stephen.James@sabah.gov.my

06.

NORIK RICHARD

PEM.TADBIR (P/O) N.22 (KUP)

Norik.Richard@sabah.gov.my

07.

DOLLY BIN EDIK

PEM.TADBIR (P/O) N.22 (KUP)

Dolly.Edik@sabah.gov.my

08.

DK NUR AZELAH BINTI ABD WAHAP

PEM.TADBIR (P/O) LALULINTAS  N.17

DkNurAzelah.AbdWahap@sabah.gov.my

09.

AK HAFIZUL BIN PG ISMAIL

PEM.TADBIR (P/O) LALULINTAS  N.17

AkHafizul.PgIsmail@sabah.gov.my

10.

MOHD NOOR AZMIE BIN AMJAH

PEM.TADBIR (P/O) LALULINTAS  N.17

MohdNoorAzmie.Amjah@sabah.gov.my

11.

MOHAMMAD BIN SUNGKAI

PEM.TADBIR (P/O) LALULINTAS  N.17

Mohammad.Sungkai@sabah.gov.my

12.

MOHD YUSOF BIN ALIAS

PEKERJA AWAM R.4

MohdYusof.Alias@sabah.gov.my

13.

MOHD SAFFIE BIN DALKIS

PEKERJA AWAM R.1

MohdSaffie.Dalkis@sabah.gov.my

14.

MOHD ZAN BIN BUSU

PEKERJA AWAM R.1

MohdZan.Busu@sabah.gov.my

15.

ADURI SAPAT

PEKERJA AWAM R.1

Aduri.Sapat@sabah.gov.my

16.

DARIAH SAMBATA

PEKERJA AWAM R.1

Dariah.Sambata@sabah.gov.my

17.

AG SAHBUDIN BIN AG YUNUS

PENJAGA LINTASAN R.1

AgSahbudin.AgYunus@sabah.gov.my

18.

NORMA @ SUFIAH BINTI ALIJU

PENJAGA LINTASAN R.1

NormaSufiah.Aliju@sabah.gov.my

19.

AMIRDIN BIN AJET @ AJET

PENJAGA LINTASAN R.1

Amirdin.Ajet@sabah.gov.my

20.

MOHAMAD SAFIZUL BIN NOORZAIN

PENJAGA LINTASAN R.1

MohamadSafizul.Noorzain@sabah.gov.my

21.

AHMAD AIZUDDIN BIN POL SIGIN

PENJAGA LINTASAN R.1

AhmadAizuddin.PolSigin@sabah.gov.my

22.

AWANG ZAMRIN BIN AWANG MATUSIN

PENJAGA LINTASAN R.1

AwangZamrin.AwangMatusin@sabah.gov.my

23.

SHAH RONNIE BIN MOHAMAD

PENJAGA LINTASAN R.1

ShahRonnie.Mohamad@sabah.gov.my

24.

MOHAMMAD AFFENDY BIN AWANG MUHAMAD

PENJAGA LINTASAN R.1

MohammadAffendy.AwangMuhamad@sabah.gov.my

25.

RICKWELEY LERY

PENJAGA LINTASAN R.1

Rickweley.Lery@sabah.gov.my